אימון אישי

אימון אישי

_

כשהשלמתי את כתיבת "היתרון האותנטי", ספר שמלמד את הכלים והשיטה איתם אני עובד כבר עשרים שנה, ידעתי שאם הצלחתי לנסח בבהירות את דרך העבודה שלי, אוכל ללמד זאת בהתאמה אישית. כך שכל "שיעור" יהיה מעשי ומועיל, ולשמחתי זה אכן מה שקורה.

יוסי מ.
מנכ״ל

"באמצע החיים, מצאתי את עצמי מחוץ למעגל העבודה. בפגישות הראשונות היית צריך לשכנע אותי שהדברים לא עובדים כמו בהייטק – שמים מטרה, דרך להגיע והופ אתה שם. לקח לי זמן לקבל שאין נוסחת קסם. בעקבות העבודה המשותפת הבנתי שהכוחות לחולל שינוי יבואו ממני. כך קיבלתי החלטה להפוך לעצמאי."

מריוס
מהנדס תוכנה

"הדבר הראשון שחיבר אותי לאמיר היה ההקשבה הרגשית שלו, מתעקש לדייק, לתפוס ולזהות דברים משמעותיים שמסתתרים בנימים הדקות. מהדיוק הזה למדתי להקשיב לעצמי יותר טוב, גם כשאני לא איתו".

עומר
סמנכ״ל טכנולוגיה במרכז פיתוח

"אני מוצא את עצמי שוב ושוב משתמש ומרחיב כלים שלמדתי ממך, דברים שראיתי אותך עושה, דרך לגשת לדברים. ההקשבה שלי לעצמי ולאחרים הולכת ונהיית חדה ומדויקת".

כשאני מקשיב לך אני חייב להבטיח שאנחנו מבינים בדיוק את החוויה האישית שלך, ורואים את המציאות עין בעין.
תוך כדי עולות לי השערות על יכולות אישיות שעליהן מעיד הסיפור, ואני מניח אותן לפניך. כך נלמדת הסתכלות חדשה. 

חלק חשוב בתהליך הוא פיצוח המאבק הפנימי בין כוחות ושאיפות לחסימות. האחריות שלי היא לעזור לך לראות את הדינמיקה הפרטית שלך ולצמוח מתוכה. 

25 שנות ניסיון

ליוויתי רבים בתהליכי צמיחה אישית.
החיים דרשו ממני לצלוח משברים, וגם את הניסיון הזה אני מביא איתי

טל
מעצבת

"מאז שהתחלנו להיפגש היו לי כל כך הרבה תובנות לגבי עצמי, שקשה לספור, וזה ממשיך. אני לומדת להביא את עצמי לעולם בעוצמה. מקווה להפסיק לפחד מלהיות עוצמתית, ולצאת מ 'תחום הנוחות' של הקטנה עצמית ולראות מה מחכה לי שם בעולם הגדול".

בועז
בנקאי

"מצאתי את עצמי בפרק חדש כשבוע לאחר סיום פגישותינו. האושר הפנימי והסיפוק מיכולתי להוביל שינוי מקצועי, מתוך אמון מוחלט ביכולותיי, זאת המתנה שלה חיכיתי זמן רב, לתהליך איתך היה חלק לא מבוטל בכך שקיבלתי אותה סוף סוף. תודה"

א. מאירי
יזם חברתי

"לאט לאט קילפתי בעזרתך את הקליפות הרבות שעטפו את המקום הזה. התחלתי להאמין בכוחות שלי, לחוות את היכולות שלי, ולהאמין במה שאני עושה".